واگذاری مدیریت پسماند خراسان شمالی به بخش خصوصی

غلامرضا هوائی ضمن تاکید بر رعایت امنیت شغلی کارکنان سازمان پسماند و نقش شهرداری در همکاری با این سازمان، اظهار کرد: با رعایت قانون، مدیریت پسماند به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش ایسنا، غلامرضا هوائی با بیان اینکه مدیریت پسماند به بخش خصوصی واگذار می‌شود، گفت: به زودی برای حل مشکل پسماند و ساماندهی وضعیت نیروهای این بخش تصمیم گیری می شود. دفن روزانه ۲۰۰ تن زباله در این استان نیازمند مدیریت است تا علاوه بر حفظ سلامت مردم، از این ظرفیت با عنوان طلای سیاه حداکثر استفاده شود.

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی در بخشی از سخنان خود در پاسخ به درخواست یک ارباب رجوع مبنی بر برقراری پروازهای بجنورد - کیش گفت: متاسفانه برنامه افزایش پرواز به دلیل شرایط فنی فرودگاه در شرایط جوی نامناسب وجود ندارد اما تمام تلاشمان این است در فصل و هوای مناسب این پروازها از بجنورد برقرار شود.

هوائی با بیان اینکه افزایش تعداد پروازها از بجنورد یکی از درخواست های مهم استاندار خراسان شمالی است، خاطرنشان کرد: مشکلات فنی فرودگاه بجنورد بررسی شده و به زودی برای حل آن برنامه های عملیاتی اجرایی می شود. مسائل به فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و هیئت همراه و همچنین نائب رئیس مجلس شورای اسلامی منعکس شده است.

در این دیدار معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی به مطالبات مردم در زمینه های گوناگون از جمله درخواست دهیار و نماینده کشاورزان روستای رختیان، درخواست افزایش ظرفیت تاکسی بیسیم بانوان در بجنورد، مطالبات شرکت مواد آرایشی بهداشتی گرمه، تقاضای راه اندازی مجتمع بوم گردی در جاده بدرانلو، بازنگری طرح هادی روستای پهلوان محمد از توابع بجنورد و ... پاسخ داد.