استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای نظارت بر روند خدمات رسانی به شهروندان و تردد آنها از معابر در مناطق مختلف شهر یاسوج حضور یافت و از نزدیک آخرین وضعیت معابر شهری در پی بارش باران را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، استاندار کرمان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی، خانم شریعتی نماینده مردم کوهبنان و زرند در مجلس، به کوهبنان سفر کرد و در بدو ورود مورد استقبال فرماندار و مسئولان قرار گرفت.

حبیب پوش پارس در مورد وضعیت مسیل های سیلابی تهران گفت: سازمان مشاور مهندسی شهر تهران بعد از بررسی وضعیت مسیل های پایتخت اعلام کرد که ۴۷ گلوگاه سیلابی در تهران شناسایی شده که می توانند در زمان بارش برف یا باران، خطر آفرین شوند.

۹ سامانه حوزه عمرانی و مدیریت شهری و روستایی استان یزد، طی مراسمی با حضور استاندار و جمعی از مسوولان استان یزد و ارتباط ویدیو کنفرانسی دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شهبازی در نشست با رییس و هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، با اشاره به ضرورت تسریع در روند ارتقا زیرساختهای این شهر، افزود: باید اعطای واحدهای مسکونی تحت عنوان مسکن محرومین در شهرجدید هشتگرد پیرو تفاهم‌نامه منعقده در این خصوص، ظرف یک هفته تعیین تکلیف شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نهاوند گفت: با بررسی و مطالعه محوطه و محدوده بافت تاریخی این شهر به وسعت ۱۷۲ هکتار ساماندهی و دارای ضوابط و مقررات خاص می‌شود.

زیر مجموعه ها