محمد حضرت پور، شهردار ارومیه

 محمد حضرت پور

شهردار ارومیه

سال تولد: 1345

محل تولد: ارومیه

تحصیلات: دکترای مدیریت اجرایی

 در سال 1345 در یک خانواده روستائی متولد شد و پس از اخذ دیپلم وارد دانشکده فنی شده و در مقطع کاردانی الکترونیک فارغ التحصیل میشود. دررشته کارشناسی ادبیات فارسی ادامه تحصیل میدهد و همچنین در رشته علوم سیاسی  دارای کارشناسی ارشد می باشد و در حال حاضر دانشجوی دکترا در رشته مدیریت اجرائی است.

محمد حضرت پور در سال 1370 وارد اداره ثبت و احوال اورمیه می شود و تا سال 1385  در رده های معاونت  و مسوول حراست مشغول به خدمت می شود. در انتخابات شورای شهر اورمیه با رای مردم وارد شورای شهر  شده و در نهایت بعنوان شهردار اورمیه مشغول به فعالیت می شود.

مردم اورمیه از زمان شهرداری ایشان شاهد فعالیت های گسترده ای در عرصه ساخت وساز پل های زیر گذر و روگذر، توجه به زیباسازی شهر ، نصب تندیس ها و بهبود سیستم حمل ونقل شهری، گسترش فضاهای سبز و ... بوده اند.

 

 

محمد حضرت پور با سابقه نزدیک 5 سال بعنوان عضو شورای شهر پا به عرصه شهرداری ارومیه گذاشت. در این مدت با اجرا و اتمام پروژه کمربندی شهر ارومیه، پارک گل ها، بستن قدرتمند ترین تیم بومی والیبال، کمک به حفظ تنها سهمیه فوتبال استان در دسته 2 فوتبال ایران, بستن پیوند خواهرخواندگی بین ارومیه و ارزروم ترکیه و این قبیل پروژه ها توانست بین مردم ارومیه به یک شهردار قابل تبدیل شود.

حضرت پور در سال 1397 به عنوان چهره برتر راه و ساختمان کشور بین تمامی شهرداران کشور شد.

 

 سوابق شغلی:

  • مسئول حراست اداره ثبت احوال ارومیه
  • عضو شورای شهر ارومیه

 

 

 

 

 

آدرس اینستاگرام
Instagram: Instagram.com/mohammadhazratpour

 

 

تابناک:منبع 
:Link
https://www.tabnak.ir/fa/tags/151119/1/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA-%D9%BE%D9%88%D8%B1