احداث بوستان ۱۴ هزار متر مربعی پردیس در ۲۰ روز

شهردار پردیس گفت: طی ۲۰ روز بوستانی به مساحت ۱۴هزار مترمربع با تمام تجهیزات در پردیس ساخته شده که تنها کمی جدولگذاری شده بود و از ۱۸ مردادماه تا امروز با تلاش شبانه روزی به افتتاح کامل رسید.

به نقل از ایمنا، مرتضی همتی با بیان اینکه امسال و سال گذشته در پروژه‌های عمرانی در سطح استان تهران عملکرد چشمگیری داشتیم، اظهار کرد: کیفیت و سرعت در اجرای پروژه‌ها کام مردم را شیرین می‌کند که مجموعه مدیریت شهری پردیس نیز با این هدف به دنبال اتمام پروژه‌ها با کیفیت خوب در زمان مناسب است.

وی ادامه داد: پارک محله فاز چهار به نام؛ پارک خیام با وسعت ۱۴ هزار متر مربع حدود ۸۵۰۰ متر فضای سبز ساخته شده و مابقی شامل اجرای کفپوش به مساحت حدود ۵۰۰۰ مترمربع، مجموعه سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه، بوفه، سرایداری و عمده بناهای موردنیاز پارک به مساحت ۳۰۰ مترمربع است.

شهردار پردیس اظهار کرد: یکی از نیازهای ضروری شهر پردیس فضای تفریحی و سرگرمی است که امید است با تأسیس این پارک و تأمین امنیت آن مردم بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

همتی تصریح کرد: در این شهر راسته بازار و مرکز تجاری وجود ندارد و واحدهای تجاری به صورت متراکم و در شکل مجتمع هستند که از حدفاصل بین میدان امام تا میدان عدالت گستره شده و حجم ترافیک سنگینی به بلوار تحمیل می‌کنند و ساخت یک پارکینگ در این محدوده ضرورت داشت که امروز افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به ضرورت اجرای آسفالت در سطح شهر، خاطرنشان کرد: بیش از ۶۰ هزار مترمربع روکش آسفالت در سطح شهر پردیس اجرا شده و پروژه بازار میوه و تره بار دره بهشت در فاز ۸ مسکن مهر پردیس فردا افتتاح می‌شود.