تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری 

مهلت ارسال آثار به جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری تا 15 آبان 99 تمدید شد. دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری که با مشارکت شهرداری تهران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور روز چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ به صورت وبینار برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره  تا 15 آبان 99 تمدید شد. به گزارش خبرگزاری شهرداری تهران، هدف از برگزاری جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری با محور تاب‌آوری شهری شناسایی، تبادل و ترویج دستاوردهای علمی و تجربی در حوزه مدیریت شهری، تعامل با شهرهای ایران و جهان، سازمان‌ها، نهادها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی با هدف اشتراک دانش و انتقال تجارب شهری، تکریم و قدردانی از پژوهشگران حوزه مدیریت شهری و شبکه سازی و ارتباط با اندیشمندان، نخبگان و جامعه دانشگاهی برای هم‌افزایی علمی است.

رویکردهای اصلی جشنواره پژوهش و نوآوری در دوره دوازدهم به لحاظ محتوایی و علمی شامل شفافیت در داوری، با تاکید بر بهره گیری از اعضای هیات علمی برجسته و پیشرو در سطح کشور در قالب کارگروه های داوری - علمی جشنواره‌ها و مشارکت تمامی ذی نفعان، به منظور دستیابی به راهکارهای خلاقانه و نوآورانه در خصوص چالش های شهری شامل نهادهای دولتی، دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی، پژوهشکده ها و انجمن های علمی، سازمان‌های مردم نهاد و نخبگان، فرهیختگان و فعالان شهری است.

همه آثار باید در سامانه ثبت‌نام جشنواره به آدرس http://TUF.tehran.ir ثبت و بارگذاری شوند. همچنین آثاری که مربوط به دو سال اخیر باشند در فرآیند داوری شرکت داده خواهند شد، یعنی آثار باید دارای مدرک انتشار از بازه زمانی پس از دهم اردیبهشت ۱۳۹۷ باشند.

آدرس دبیرخانه جشنواره خیابان شریعتی، خیابان پل رومی، خیابان شهید اکبری، نبش خیابان شهید آقایی، پلاک ۳۲، کدپستی ۱۹۶۴۶۳۵۶۱۱ است.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۳۹۲۰۸۰ داخلی ۳۸۸ تماس بگیرند.