۳ میلیون نفر در «تهران من» ثبت نام کرده‌ اند

شهرداری تهران گفت: حدود سه میلیون نفر از شهروندان در اپلیکیشن «تهران من» ثبت نام کردند و روزانه ۲۵۰ هزار نفر از آن استفاده می‌کنند.


به نقل از ایمنا، به نقل از سایت شهر پیروز حناچی در آئین جشن ملی پرچم ضمن تبریک ایام نوروز و روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: سال سختی را پشت سر گذاشتیم که در آن دنیا در بحران سنگینی فرو رفته بود و تأثیر بحران کرونا بر زندگی بشری به گونه‌ای بود که حیات بشر را به قبل و بعد از خود تقسیم کرد.

وی افزود: کشور ما نیز با این ویروس منحوس مواجه بود و از همه مهم‌تر کادر درمان به شکل وسیع درگیر این موضوع شده و امروز به یاری این عزیزان که در خط اول این مبارزه به شهادت رسیدند، علاوه بر استقرار جمهوری اسلامی یاد آنها را نیز گرامی می‌داریم. عزیزانی که در هشت سال دفاع مقدس نیز نقش مهمی داشتند.

حناچی با اشاره به مقابله شهرداری تهران با کرونا و تحریم ادامه داد: در شرایط کمک جوامع انسانی به یکدیگر، کسانی بودند که فشار حداکثری را به عنوان شعار خود انتخاب کرده بودند.

وی با بیان اینکه در شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل و خدمات، شهدای زیادی را تقدیم کردیم، اضافه کرد: در شهرداری تهران تلاش کردیم تهدید را به فرصت تبدیل کنیم. همچنین تلاش کردیم هوشمند شدن شهر تهران را دنبال و آن را تبدیل به یک الزام عمومی کنیم.

شهردار تهران با اشاره به خدمات عمومی که شهرداری تهران بر روی اپلیکیشن «تهران من» ارائه می‌کند، اضافه کرد: حدود سه میلیون نفر از شهروندان در این اپلیکیشن ثبت نام کردند و روزانه ۲۵۰ هزار نفر از آن استفاده می‌کنند. همچنین توسعه فضای سبز و قلمرو عمومی را دنبال کردیم، نکته‌ای که سازمان‌های جهانی نیز به دلیل نیاز به فضاهای باز بر آن تاکید دارند.

وی با بیان اینکه توسعه فضای پیاده و دوچرخه در این هدف گذاری تعقیب شد، گفت: علاوه بر این در بخش تجهیزات، تولید واگن ملی را با وابستگی کمتر از ۱۵ درصد به خارج از کشور به اجرا در آوردیم که با کمک دولت به تولید انبوه نیز خواهد رسید.