کنگره جهانی و نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون

کنگره جهانی و نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون از ۲۷ الی ۲۹ آبان ۱۳۹۹ در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد. این رویداد که شرکت های معتبر جهانی و متخصصین در آن شرکت می کنند فرصتی است تا تمام کالاها و خدمات مربوط به شهر سازی و توسعه شهری را مشاهده کرده و از تحولات آن مطلع شویم.

این نمایشگاه بزرگ محیطی است تا شرکت ها، ادارات، جوامع مالی و شهروندان بتوانند با یکدیگر تعامل داشته و از تجریبات و دانش یکدیگر بهره ببرند و هر آنچه تولید کرده و یا درباره آن تحقیق نموده اند را به نمایش بگذارند. در این نمایشگاه کنگره ای نیز برگزار می شود که درآن به موضوعاتی مانند حکومت، اقتصاد، جامعه و تکنولوژی ، اطلاعات و ارتباطات پرداخته می شود و

کارشناسان در این زمینه مقالات خود را ارائه می کنند و به بحث و گفتگو می پردازند. SmartCity Expo WorldCongress متعهد به تسریع در اجرای برنامه ها و پیگیری سیاست ها و برنامه های جهانی در سطح منطقه ای و بین المللی است و فضایی است بسیار مناسب برای افرادی که قصد دارند نتایج تحقیقات خود را به اشتراک بگذارند و راه حل های بهتری برای شهر سازی و توسعه شهری بیابند. در این نمایشگاه کوشش بر آن است که بهترین محصولات و خدمات به نمایش گذاشته شود و کارآفرینان و مراکز تحقیقاتی بتوانند از این همایش و نمایشگاه حداکثر استفاده را برده و تجربه ای ارزشمند داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کنگره کلیک کنید.