ساخت 3000 واحد مسکونی در یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ محمدعلی طالبی، در حاشیه آغاز عملیات اجرایی پروژه اقدام ملی مسکن شهرک اندیشه غدیر شهر حمیدیا که با حضور جمعی از مسئولین استان برگزار شد، گفت: تاکنون ۲۲ هزار نفر در استان یزد در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند و از این تعداد ۶۶۰۰ نفر واجد شرایط دریافت مسکن، تائید نهایی شده اند.

طالبی ادامه داد: با فعالیت ها و اقدامات انجام شده در استان یزد، فراتر از نیاز واجدان شرایط دریافت مسکن ملی در استان تامین زمین شده به طوری که تاکنون برای حدود ۸۵۰۰ نفر در طرح اقدام ملی مسکن زمین تامین شده است.

استاندار یزد با بیان اینکه پروژه ۴۸۰ واحدی شهرک اندیشه شهر حمیدیا، هفتمین پروژه طرح اقدام ملی مسکن در استان یزد است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است، اظهارداشت: با این پروژه، مجموع واحدهای کلنگ زنی شده در طرح اقدام ملی مسکن به ۲۰۰۰ رسیده است. وی با بیان اینکه در چند هفته آینده نیز عملیات ساخت چندین پروژه طرح اقدام ملی مسکن در نقاط مختلف استان آغاز می شود افزود: با احتساب این پروژه ها در مجموع، ساخت حدود ۳۰۰۰ واحد در یزد کلید می خورد.

طالبی در انتها تصریح کرد: امیدواریم پروژه ۴۸۰ واحدی مسکن ملی شهرک اندیشه با کمک و همراهی سپاه الغدیر استان و دستگاه های متولی، در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد و متقاضیان واجد شرایط از مسکن که از نیازهای ضروری است، بهره مند شوند.

شایان ذکر است در جریان این برنامه، عملیات اجرایی پارک این مجتمع مسکونی توسط استاندار یزد آغاز شد.